| TeckTonik997 a întrebat:

Cum imi intretin barba la aceeasi marime? Nu vreau nici sa ma rad sa nu am deloc si nici sa ajung ca popa. Exista aparat de tuns barba cu marimi sa poti seta?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da exista, gillette fusion proglide sau o masina de tuns sa alegi o marime la cap.

| TeckTonik997 explică (pentru mgtow):

Gillete ala nu e aparat de RAS cu lame? si in rest zici... masina de tuns normala? vreau sa fie cam la marimea la care o pastreaza Smiley sa zicem (alt ex. nu stiu acum)

| mgtow a răspuns (pentru TeckTonik997):

E un aparat de ras electric cu capuri care se schimba.