| anonimnr1 a întrebat:

Salutari TPU. am o ieduta de 10 luni care a fost in acelasi tarc cu tapu, si cred ca ar fi gestanta pentru ca am vazut tapu intr-o seara ca se tot tinea dupa ea de atunci a trecut 3 luni si nu a avut calduri, am controlato la uger are foarte putin dar am tras de tatze si are cleiul acela lipicios dar foarte putin cat despre burta are ceva va rog sa-mi dati niste sfaturi ca sa ma lamuresc si eu ( scuze daca va pun intrebari stupide dar nu am mai avut de a face cu specia caprina(capre)

2 răspunsuri:
| SiLvEr1337 a răspuns:

Ia gandeste-te poate i-a dat-o tapu :B

| Aoki a răspuns:

Cand vine vorba de sanatatea ta sau a animalutelor consulta un medic. In loc sa adresezi aici aceasta intrebare foloseste internetul pentru a contacta un veterinar pe care sa-l intrebi telefonic despre aceasta problema si eventual sa soliciti ajutor de specialitate.