| anonim_4396 a întrebat:

Se poate lua o casa decenta pana in 20000 de euro pe langa Bucuresti?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU! La bani astia poti lua o garsoniera mosesta, casa nu prea ai cum.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La mai putin de 50 km, eventual un garaj, ori un loc minim, construibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce intelegi prin "pe langa" si mai mult, depinde daca gasesti de la cine sa o iei!

| d3men7zel a răspuns:

Cu (10 – 20, 000 de euro) iti iei teren langa Bucuresti si iti o bucatarie decenta, un hol cu dressing, 2 dormitoare marisoare la bani astia sad funda?:d

| boss97 a răspuns:

Sunt multe, ai din ce alege.

Răspuns utilizator avertizat
| PamyLove a răspuns:

Cu banii astia, gasesti mai orice.

| nooolimits a răspuns:

Nu, nu prea cred mai ales casa la banii astia

| PisicaFIFI a răspuns:

Termenii 'pe langa' si 'decenta' sunt destul de relativi... Am gasit insa cate ceva cautand prin Giurgiu unde cred ca e mai ieftin:

http://www.anunturiimobiliare.ro/anunt/comana-giurgiu/41263849 - 16500 euro

http://www.anunturiimobiliare.ro/anunt/iepuresti-giurgiu/40982246 - 17500 euro

Poti cauta insa si in alte judete adiacente, daca ai noroc poate gasesti ceva si in Ilfov. Bafta!