| alexandruth a întrebat:

Semintele de cannabis (canepa) nefeminizate si fara autoinflorire (adica cele simple) germineaza daca le plantez? Rog seriozitate, fara bataie de joc...

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Orice samanta germineaza happy

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

Mergi la politie si intreaba-i ca ei stiu. De preferat sa ai si o mostra la tine ca sa vada daca ai seminte de calitate.

| alexandruth explică (pentru William):

Semintele sunt LEGALE deoarece nu contin THC. Sursa: http://www.adevarul.ro/......77344.html Documenteaza-te inainte!

| William a răspuns (pentru alexandruth):

Pai si ce? Eu am zis doar sa ii intrebi. Daca semintele sunt legale nu are de ce sa iti fie frica.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incoltesc daca au fost recoltate la maturitate.

| alexandruth explică:

Am intrebat doar daca incoltesc... cele nefeminizate...

| Crytek6 a răspuns:

Lasa ca la politie orice contine THC laughing

| Anndrey99 a răspuns:

Nu stiu dasteaa!