| best1people a întrebat:

Site-uri cu garsoniere de inchiriat in Mures,aproape daca se poate de UMF TM,dar sa fie mai multe sa ma de ales si cu poze...
Va og ca eu sincera nu am gasit pe Olx, sau alte site-uri din astea ce imi trebuie.

Răspuns Câştigător
| Nonameagain a răspuns:

Pentru Mures, nu prea gasesti anunturi pe site-uri. A fost Flash dar la-au inchis in varianta online. Daca nu esti din judet, incearca sa faci rost de ziarul Flash. Acolo gasesti ce-ti trebuie. Este numai cu anunturi (de tot felul).