| mihaela76 a întrebat:

Stie cineva cum pot gauri o scoica micuta? Am incercat cu un burghiu mic dar crapa imediat. Aveti alte solutii?

Răspuns Câştigător
| scriitor a răspuns:

Picătura de acid aplicată cu pipeta. Ar mai fi raza laser dar nu cred că ai aşa ceva în ogradă.
Poţi găuri şi cu burghiul dar trebuie să te asiguri că maşina nu are bătaie şi ca burghiul este absolut drept, fără excentricitate, precum şi de faptul ca scoica a fost înţepenită în ceva, dacă are mobilitate se va sparge.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gauri o scoica cu un burghiu foarte mic si un meserias bun

| blojualex2009 a răspuns:

Nu ai cum so gauresti ca sa face praf nu exista nici o solutie