| silvera a întrebat:

Stie cineva cum pot scapa de gandacii de bucatarie(rosii)?

Am chemat si un deratizant, am cumparat si capcane de la Raid si am dat si cu Regent...Cat timp am dat am descoperit ca toate usile din casa (de lemn) au niste gauri deasupra si dedesubt, am bagat si acolo o gramada de insecticid, pentru ca am realizat ca acolo au cuibul, dar cativa au scapat. Mai mult ca sigur si vecinii au si ei, si asa o sa tot reapara. Am citit pe net ceva despre o reteta cu cartof, ou si acid boric. Stie cineva daca merge?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti imprumut pisica mea cateva zile, nu mai ramane nici unul laughing

| ionandreea97 a răspuns:

Http://www.pestcontrol-expert.ro/blog/taifun-insectid_info/

Incearca solutia asta. Eu asa am scapat de ei.

| andreipunctultau a răspuns:

Cu spray de muste scapati de orice. Pana si de purici...