| aDEeLAa a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa cumpar o tona de dolomita?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai specificat pentru ce iti trebuie o tona de dolomita, DAR
- Sa cumperi gata pachetat, la kilogram /sac este foarte costisitor.
- Daca dai o cautare Google pe "cariera dolomita", atunci vei avea un raspuns mai ieftin, direct de la sursa (producator). Cei care le extrag din cariera le si macina dar poti cumpara nemacinat (brut) sau la granulatie intermediara. Oricum, pretul la producator este mult mai mic decat la tejghea. happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un magazin de profil si faci comanda de cantitatea respectiva.
https://www.dedeman.ro/....../p/7051239

| Zuzu1991 a răspuns:

Te pregatesti de Apocalipsa?
vin zombii?
unde, UNDE?!? big grin

| Eisenheim a răspuns:

De la vreun angajat CFR? laughing Că umblă vorba că nu le mai merge cu motorina laughing