| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Stie cineva un site cu lenjerii de pat? Unul bun dupa care ați mai comandat si ați fost multumiți

5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Https://lenjerie-de-pat.compari.ro/
pe orice produs de acolo te duci, magazinele au un sistem de rating si de stele care iti spun cat de incredere sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://cumparamisim.ro. Nu am comandat eu, mi-a zis cineva de el și că este foarte mulțumită.

| Paula2018 a răspuns:

Sunt reduceri foarte mari la Jisk și Dedeman dacă te ajuta. Eu mi-am luat de la Dedeman și sunt foarte mulțumită. De pe net am vrut sa comand, însă nu am primit răspunsuri concrete și n-am vrut sa ma risc.