| littlesunshine a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi mini-comode in stil oriental (indian)?
Am vazut ceva modele superbe in magazinul Bucur-Obor, dar sunt la preturi exorbitante ( 900 lei comoda de 80 cm inaltime si lata de 30), iar in magazinele de mobila, rar gasesti asa ceva si de multe ori seamana a kitch.
Cineva imi spunea ca in Dorali gasesc ceva asemanator dar la preturi accesibile.
Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| machupicchu a răspuns:

Cati bani dai, atata face! dar daca acest fapt te va face fericit(a)...nu conteaza...

1 răspuns:
| alexam_6450 a răspuns:

La exotique. e un magazin la plazza romania, si la timpuri noi, pe cheiul dambovitei este depozitul magazinului. merita, au lucruri frumoase acolo. cauta-i si pe net ca au site