| usuk a întrebat:

Hi all. stie cineva unde pot gasi piese de bicicleta pegas. m-ar interesa un ghidon inalt si o sa stil lung cu spatar.
am cautat pe google dar am gasit numai la preturi cam exorbitante
funda

1 răspuns:
| supermamici a răspuns:

Bicicleta Pegas intr-adevar nu are un pret competitiv fata de alte biciclete, sa le zicem no-name-uri. Insa o bicicleta Pegas, sau de ce nu Balkan, reprezinta mai mult decat o bicicleta a momentului, este vorba de un prieten din copilaria noastra. De unde poti cumpara biciclete Pegas si piese de schimb Pegas daca nu de la firma producatoare? http://bit.ly/Bicicletele-Pegas