| LoryM22 a întrebat:

Stiti pe cineva, ruda, prieteni care doreste sa se mute la Iasi? Schimb/Vand ap.3 camere foarte bine intretinut, renovat in zona centrala Dimitrie Cantemir -Iasi cu ap. Bucuresti(exclus zonele periferice). Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Oare nu ar fi indicat sa cauti asta pe un site cu anunturi de profil? sunt cu zecile...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vind/Schimb apartament 3 camere, conf 1, Bucuresti cu similar Iasi sau variante.
Vind/Schimb apartament 3 camere, confort 1, SD, et 2/4, Bucuresti cu similar Iasi sau variante. Apartamentul e recent renovat, are imbunatatiri, G, F, P, TP, UM, repartitoare, apometre, cadastru, intabulare, aflindu-se intr-o zona verde, linistita, la 4 statii de metrou, City Mall.Toate facilitatile in preajma. Tel 0761801716 Contact: Pecingina Dida
Judet: Bucuresti
Telefon: 0761801716