kratos
| kratos a întrebat:

Cine stie, doreste sau cunoaste pe cineva care detine un apartament de 1, 2 camere in Bucuresti si doreste sa faca schimb cu un apartament in Iasi zona Cantemir(strada Decebal) de 3 camere cu imbunatatiri intr-un bloc civilizat, curat si renovat complet situat intr-o zona linistita cu verdeata multa?
Am mare nevoie de ajutorul vostru deoarece sotia mea si cu mine stam in Bucuresti iar sotia sta cu chirie iar eu inca sunt obligat sa stau la parinti.
Multumesc frumos.

5 răspunsuri:
kratos
| kratos explică:

Parintii mei sunt ingineri si profesori si se descurca f bine si pe criza asta. Problema era ca acum sunt in dificultate ca nu am camin proprietate personala decat cel din Iasi si sotia studiaza facultatea in Bucuresti. Dar nu vad de ce esti asa ironic si rau?

kratos
| kratos explică:

E sotia mea spiritual mai, nu am specificat, ea o sa-mi fie sotie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai putin... Sotia sta cu chirie si tu stai cu parintii? Pai ce casnicie e asta? Sau cumva sotia plateste chirie parintilor tai!?!? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ea sta cu chirie in Bucuresti tu de ce nu stai cu ea? Nu am inteles bine probabil. sunteti casatoriti sau nu?

| simona1 a răspuns:

Pai cauta pe google si poate gasesti ceva..Succes!