| SMSRPG a întrebat:

Tocmai azi mi-am achizitionat o bicicleta full shimano, perfecta bicicleta, dar nu stiu cum am nimerit sa am un joc extrem de mic la furca, adica abia daca se simte jocul, dar pe mine ma deranjeaza deoarece s-ar putea sa se agraveze. Nu este din cuvete, am pus mana pe ele si nu se simte in ele.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil nu sunt bine reglate piulițele de la cuvete. Dacă poți, mergi cu ea la service-ul unde ai garanție. Ar trebui să o regleze gratuit.

| anonimg a răspuns:

O dai înapoi, nu mai înainte să vorbești cu vânzătorul. Ce marcă este?

| SMSRPG explică (pentru anonimg):

Omega. din carefour