| Nettle a întrebat:

TPU,ajutor!
Asa cum ati auzit, capitala are probleme cu alimentarea cu apa calda. Cum montarea unui boiler nu intra in discutie, ce as putea face la baie pentru a reusi sa ne spalam normal. Pana acum a mai fost cald, mai dadeam cu apa rece, dar de acum nu mai merge. Am incalzit apa, insa cineva tot trebuie sa vina si sa toarne apa. Caut o solutie rapida, nu costisitoare. Ce sa facem?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cred ca pe la Kaufland am vazut robineti pentru bidoanele de apa de 5 litri. Pui un robinet la un bidon, pui apa calda in el, il agati pe undeva in baie unde poti sa te speli, si dai drumul la robinet, si asa ai rezolvat problema. Vrei mai multa apa? Mai iei un bidon.

| Elelei a răspuns:

Pai, daca nu pui boiler, ca sa nu toarne altcineva apa, folosesti un lighean. In el pui apa calda si te speli.