| AlexandraP98 a întrebat:

TPU.

Cu ce aparat electrocasnic va asemanati si de ce?

Cel mai bun raspuns primeste FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Cu o placa de indreptat parul sau un fier de calcat (daca trebuie sa aleg ceva electronic) laughing
De ce? Pentru ca ma implic cand ai nevoie, te ajut cum pot mai bine, dar daca ma folosesti prea mult si incerci sa profiti de bunatatea mea te-ai ars laughing

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Haioasa intrebare. Cred ca eu sunt un prajitor de paine. Ma abtin, ma abtin, ma abtin, dar in acest timp temperatura din interiorul meu creste continuu si deodata... POC! In plus, daca ai ars o data painea cu mine, degeaba incerci sa o mai cureti, ca nu o mai scoti la capat...

| danishor a răspuns:

Nu seman cu nici un aparat electrocasnic fizic, in schim pot inlocui munca multora :d

| 3my098 a răspuns:

Mașina de spălat probabil și Nu nu pentru că aș spăla haine ci pentru că e destul de greu să o miști dintr-un loc în altu dacă nu ai motivație laughing

| TURCUL0001 a răspuns:

Cu un prajitor de paine, fiindca imi place sa ard.

| Silvica76 a răspuns:

Esspressorul de cafea: cand esti terminat, apelezi la mine! laughing