| AllanClare a întrebat:

Daca ai un aparat electrocasnic oprit in priza, consuma curent?

Răspuns Câştigător
| MOvidiu a răspuns:

Salut,consuma deosebit de putin doar acel led aprins de obicei pe la plasme, tv..etc..daca e vb de electrocasnice fara nici un fel de consumatori..nu ai nici un consum. Oricum nu se observa consumul acestor leduri pe termen scurt dar...la un an de zile, se aduna. O zi buna...

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

De consumat consuma dar cantitatea de energie consumata este infima.

| K0sti a răspuns:

Evident, depinde de aparat si cat de "oprit" este!

| Metalheadforever666 a răspuns:

Nu.

| Ađrian90 a răspuns:

Dacă-i oprit, nu.

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, nu cred ca va consuma