| PublicName330 a întrebat:

TPU. Mi-e frica de artificii sad, cand se dau artificiile imediat imi vine sa merg in casa ca mi-e frica de ele. Cine mai are aceasta frica de artificii?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Vrei videoclipuri cu persoane care au murit din cauza lor? laughing

| DaniTDCI a răspuns (pentru Clorox):

De ce sa iti fie frica? sunt frumoase,eu abia astept sa vina craciunul sa pusc artificii si petarde, incearca sa iti invingi frica, anii trec, de reveilon in loc sa iesi afara sa vez sau sa pusti si tu ceva artificii stai in casa speriat, nu e bine.,.

| Sorryeees a răspuns:

Si mie imi e frica.Si sa stii ca si specialistii spun ca sunt foarte periculoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motanului meu si mie laughing. Mie imi e frica de petarde, mi se pare cea mai proasta inventie. Aveam un vecin care arunca petarde in scara blocului si se auzea ca dracu, din fericire a murit.^^

| Mieeez666 a răspuns (pentru Clorox):

Vreau eu.

| Emima27 a răspuns:

Mie mi-e frica de petarde. Acelea sunt foarte periculoase. Artificiile nu sunt asa periculoase, sunt chiar frumoase, dar tot mi-e frica si mie putin. Oricum mi-am mai invins frica pentru ca acum 2 ani urlam cand vedeam artificii laughing))