| gabygi a întrebat:

Unde pot gasi planta carnicvora?

Răspuns Câştigător
| flower_3416 a răspuns:

Si eu am avut asemenea planta...am cumparato din Real...insa se poate gasi si in florari mai mari dar nu prea se merita deoarece nu sunt foarte rezistente iarna

2 răspunsuri:
| Ezyo a răspuns:

In serele din Gradina Botanica din Cluj se afla multe plante exotice, printre care nufarul de Amazon, trestia de zahar, papirusul, plantele de mangrove, feriga arborescenta, plantele insectivore, eucaliptul, palmierul de zahar, palmierul de ulei, cat si plante carnivore.
http://www.clujtravel.com/233/atractii-naturale