| oleee a întrebat:

Va rog frumos, unde gasesc un minibar in forma de chitara, glob pamantesc, sau alte forme.(suport pentru sticle, pahare.)
Vreau sa fac cadou cuiva.nu conteaza pretulhappy cine ma poate ajuta cu un link sau magazin (in bucuresti)
multumesc frumos

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde de ce vrei. Depinde de cind trebuie sa faci cadoul. Dar, impreuna cred ca am putea realiza ceva frumos, ceva original. Nu cred ca vei gasi in comert. De aceea trebuie sa ti-l creezi singur. Tu vii cu ideea, pot veni si eu cu ceva idei, ca nu duc lipsa de creativitate si imaginatie, tot eu vin si cu materialele si cu realizarea (mina de lucru), si cu siguranta ca atunci cind doua minti se pun sa faca ceva, nu poate sa nu iasa ceva bun. Si va fi un cadou cu totul original, la a carui realizare sti ca ai contribuit si tu. Ce zici, il facem?

| simf a răspuns:

Eu am vazut minibar glob pamantesc, cu harta veche, la galeriile praxis din pitesti.

| Gentleman_2265 a răspuns:

Cred ca cea mai buna solutie pentru asa ceva sunt firmele care lucreaza cu inox. Nu am vazut pe nicaieri asa ceva si chiar sunt innebunit dupa aceste idei de "ciudatenii" pentru casa.