| PamPamGoesGreen a întrebat:

Vreau o reteta pentru clatite pufoase dar nu luata de pe net oh go on incercata chiar de voi.

Răspuns Câştigător
| Alisuca_2812 a răspuns:

Bunahappy
Ca sa-ti iasa mai pufasa ai putea pune in compozitie bere sau apa mineralahappy
Vor iesi foarte bune si foarte pufoasehappy
Succes:*

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

cu apa carbogazoasa adica sifon - vei avea reusita sigura daca adaugi la 4-5 oua batute cu 1 lingura zahar cu telul 10 linguri faina si sifon 2 pahare de 250 ml
daca compozitzia este prea groasa mai adaugi sifon pana obtzii compozitzia dorita

| WinterSoldier a răspuns:

Faina
Oua
Lapte
Apa minerala
(Sa nu pui zahar -deoarece umplutura va fi dulce iar daca pui zahar se prind de tigaie)