| paulp a întrebat:

Vreau sa delimitez pe o terasa placata cu gresie un spatiu cu flori ca sa nu ajunga cainele la ele. Inaltimea trebuie sa fie de minim 70 cm. Ceva idei? Ma gandesc la un gard din plastic care se poate manevra si schimba locatia usor. Multumesc.

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Da, un gard din plastic dar care sa aibă baza mai grea sa nu cada cum se ați ce câinele de el. Asta sau niște plasa in jurul plantelor, din aceea de plastic.