| flaviusvampirdeiasi a întrebat:

Vreau sa ma mut in alt cartier din Iasi. Ce recomandati?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mutatul asta ar trebui sa depinda de bugetul tau si de cat de mult iti permiti sa platesti chiria lunara, asta dupa ce iei in calcul mancarea, apa si electricitatea, caldura, intertinerea, transportul zilnic, telefonul samd.

| johnnny123 a răspuns:

Si noi trebuie sa ghicim in ce cartier stai acum, care sunt nevoile tale legate de locatie si care este bugetul tau?

| Zuzu1991 a răspuns:

Pantelimon

| Vântulalb a răspuns:

Bularga.
Serios acum, de unde sa stim din ce motiv abandonezi cartierul vechi si ce nevoi/pretentii ai ca sa stim ce sa-ti recomandam.