Întrebare recomandată | SCG8 a întrebat:

Vreau si eu niste idei handmade pentru camera mea nu foarte grele, dar atragatoare.Dau funda

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Handmade?
Iti trebuie niste scanduri, ferastrau, ciocan, cuie, lac, pensula.
Iti poti face intregul mobilier, dupa plac. happy

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

O carcasa de televizor folosita ca si corp suspendat de mobilier pe care sa pui carti sau orice altceva te reprezinta e de efect.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Un perete cu ceasuri, sau o bucata de lemn pe care se pui o creanga pe care sa o decorezi.
Niste tablouri asezate unele langa altele.
Postere puse una langa alta, poti sa le pui si una peste alta incat sa decorezi camera.
Led-uri (chiar daca nu sunt handmade)

| ZeyHoran18 a răspuns:

Poti pune niste litere mari cu numele tau sau cu trupa ta preferata sau de oricine iti place si poti pune diferite poze speciale pentru tine

| Beatriceandre a răspuns:

Cumpără sau deseneaza ( daca ai talent ) pe bucati de carton apoi inrămeazăle tablourile trebuie sa contina peisaje ( cu ce vrei tu ) si poti face un perete intreg cu astfel de tablouri acestea trebuie sa fie mici sau medi ATENTIE nu le aseza in linie drepte unul lânga altul trebuie sa fie inpraştiate pe perate dar in acelasi timp adunate poti folosi si tablouri 3D. Poti gasi in jumbo o varietate de tablouri la un prețfoarte mic (1. 50ron) exista mai multe magazine de genu' sau iti poti picta camera cu niste peisaje usor de colorat dar cu un impact mai mare ( gen niste flori doar ca desenate in stilul tau ) sau iti poti lua un tablou mare si sa il pui undeva in camera sau poti lua luminite de ogramada de feluri si sa le pui prin camera ori poti combina toate aceste solutii si vei vedea ce iese!

| seeelin a răspuns:

Buna. Poti atasa de perete fotografii cu tine, cu familia, cu prietenii sau animalul de companie. Postere/poze cu actorul/actrita preferat/a. Poze cu secvente din filmul preferat. Si printre acestd poze, poti pune beculete, led-uri colorate! Succes!