| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi decorez camera cu lucruri handmade,de culoare roz pal,aveti idei de decoratiuni,daca da,dati-mi si mie niste link-uri cu decoratiuni handmade,cu instructiuni, pozele fara instructiuni nu ma ajuta.
Help me! happy

Răspuns Câştigător
| Cristina_Stefan_1980 a răspuns:

Asta vreau sa fac si eu, sunt in cautarea unei schimbari.Eu una am tone de CD-uri care nu-mi mai folosesc si le.am luat pe toate si le-am lipit cu super-glue pe usa. Poti desena (daca te pricepi si chiar daca nu)pe usa biroului ca si mine diferite''meme-uri'', eu mi.am facut o ''perdeluta'' din ata alba groasa si pe ea am insirat diferite margeluse pe care tata m-a ajutat s-o pun. Sper ca te vei descurca si ca te-am ajutat atat cat am putut si eu

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat