| TPU.ro a întrebat:

Esti tanar si vrei sa te implici? Fundatia "Deschide-ti sufletul" cauta voluntari pentru proiectul "Daca cei mici nu vin la joaca, vine joaca la cei mici". Tot ce iti trebuie e un dram de voie buna si resurse pentru un zambet adevarat. Detaliile le gasesti aici: http://www.tpu.ro/actiuni-ong.html

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...zambetul din ochii unui copil nu se compara cu nimic pe lumea asta... daca aveti nevoie de mine cautati-ma la adresa de email : crissy21crissy21@yahoo.com sau id:crissy21crissy21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesant! Unde se desfasoara?

| HappyCandy a răspuns:

Da e interesant dar eu in general nu sunt fin rominia sad

| mihaela2808 a răspuns:

Ce frumos! Dar nu sunt din Bucuresti...

| petruI a răspuns:

Eu cand pot o sa ajut cum se face?

| seherezad a răspuns:

Heei buna ma poti ajuta mai mult te rog cu chestia astahappy vreau sa ma implic iar adresa de contact de acolo n'o gasesc...

| afrodyta a răspuns:

Foarte frumos.Eu am lasat un mesaj aici pe TPU cine m-ar putea ajuta de a-mi gasi o ocupatie de genul acesta.Eu sunt din judetul Prahova, orasul Ploiesti. Daca ma puteti ajuta sa ajut pe altii astept mesajul vostru.Multumesc!

| ana_8636 a răspuns:

Nu sunt din bucurestisad cum pot ajuta asa?

| ana_8636 a răspuns:

Nu sunt din bucuresti...cum pot ajuta altfel?

| madalinasoare1 a răspuns:

Vreau si eu sa fiu voluntar! sunt din bucuresti si de 3 luni tot caut sa fiu voluntar la un centru de plasament ceva...anuntul asta a venit la fix... tocmai am trimis un email cu datele mele ( dinu maria ). sper sa fiu acceptata.