| geostelistu a întrebat:

Putem sa o ajutam pe Alexia?

Trebuie sa o ajutam pe Alexia, important este sa VREM!

"Tumoarea craniana pe care o am, de 5 cm, poate fi eliminata, macar partial, iar tratamentul complet cu radioterapie/proton terapie si chimioterapie, ma poate ajuta.
In cele din urma, dupa chinuitoare asteptari, mi s-a ivit o sansa sa traiesc!
Am pus detaliile medicale si toata povestea mea pe:
www.alexiatoma.ro

Pentru ca esti alaturi de mine, pentru ca vrei sa ma ajuti sa traiesc, iti multumesc! " Alexia Toma

13 răspunsuri:
| kikinoname a răspuns:

Putem cu toti dar uni nu vorsad

| cristi27 a răspuns:

Daca ne unim mai multi putem.Asa ca rog toata lumea de pe TPU sa ajutam din putinul nostru si pe alexia.alexia trebuie sa te faci bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In opinia mea ar trebui incheiata o conventie cu o firma de telefonie mobila, pentru. a putea face donatii prin sms. Ar fi mult mai simpla aceasta modalitate de plata decat deplasarea la banca

| Razvy197 a răspuns:

Cum te putem ajuta?

| geostelistu explică:

Puteti ajuta prin mai multe mijloace : cu niste banuti in conturile mentionate pe blog, cu niste adrese de e-mail a unor persoane influente sau cu situatie materiala mai buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom incerca cu totii si speram sa te ajutam sa te faci bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vom incerca cu totii si speram sa te ajutam sa te faci bine

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Dupa cum a zis si Cristi... daca ne unim mai multi putem...
Alexia trebuie cu orice pret sa se faca bine!

| Dorinel a răspuns:

Stiti de ce nu vor uni sa ajute? pentru ca Romania este o tara excroaca si se dau multe tepe...si omu ce zice decat sa dau bani la excroci mai bine ii pastrez...si chiar poate sa fie un caz adevarat aste e

| Psihoyounger a răspuns:

Putem...

Psihoyounger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta MALTEZ romania EB

| Ys a răspuns:

Dumnezeu sa te ajute sa te faci bine.Si doresc la toata lumea sa aiba grija ca nu este de joaca cu gripa asta tot mai multi oameni mor din cauza asta. Aveti grija.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, imi pare nespus de rau pentru micuta Alexia. O voi pomeni si pe ea in rugaciunile mele speciasle pentru bolnavii de pe TPU, sa-i dea Medicul Suprem multa sanatate, sa se vindece, sa fie un copil normal. Doamne, ai mila de aceasta biata copila, care asteapta de la Tine mila si indurarea Ta de a o vindeca! Intareste-i pe parintii, si revarsa-Ti Harurile asupra acestei familii, binecuvantandu-i, Amin!