| Sakura13574 a întrebat:

A vazut careva animeul Naruto? Ma gandesc sa incep sa il vizionez, dar nu stiu daca merita. Daca l-ati vazut imi puteti spune si mie ce parere aveti despre el?

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hey
Cati ani ai? (intreb de curiozitate)
Eu am inceput sa ma uit la naruto in clasa a 6, a fost al 3-lea anime la care m-am uitat (dupa inuyasha, toradora si dn angel).
E frumos, e pentru toate varstele, are unele chestii pe care nu oricine le-ar prinde, insa pe mine ma cam plictisea, stiu ca multe episoade se pierdeau cu explicatii si tactici si meh, l-am abandonat la sezonul 2, am cedat.
Sunt multe animeuri bune, insa nimeni nu le incearca, pacat totusi.
Eu iti recomand Inuyasha, e mult mai potrivit pentru fete.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu si tu! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te uiti.Sigur o sa-ti placa.mie una mi-a placut foarte mult.Peste fillere poti sa sari daca nu iti plac.Are o poveste chiar f frumoasa si te face sa tii la personaje.Pe mine m-a emotionat in multe momente.Chiar merita vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merită dacă vrei să te uiți la ceva ușor de înțeles sau dacă îți place combinația între dramă, comedie, acțiune și aventură.

După părerea mea, e destul de plictisitor.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Da!
da dependenta, si Naruto si Naruto Shippuden, crede-ma o sa devi obsedata. Mai ales ca grafica e foarte buna. Animeul are amuzamen, tristete ( da o sa plangi ) si toate celelalte. Crede-ma nu-ti va parea rau.

| Anihilatoarea a răspuns:

Naruto e un anime decent (parerea mea) dar unele filerele sunt enervante. Dar uita-te probabil o sa-ti placa