| ClassyAndSassy a întrebat:

Am 11 ani, vreau sa-mi redecorez camera pe gratis in stilul girly singura! Urgent! Foarte urgent! Funda mare!
Ajutor fetelor!

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai iti cumperi o banda desenata si incepi sa citesti... sau o manga... sau late bazaconi de comic book

| Geoops a răspuns:

Uite ce am facut eu in camera. Daca mai ai niste var vechi. mai. colorat, aplici cu o pensula var pe mana ta, dupa care, o pui pe un perete. Asa vei personaliza camera si ii dai un stil Funky. Mai poti face de astea : https://www.google.ro/......ps?/search si sa le lipesti pe un perete ( arata bine deasupra patului ) asta doar daca te pricepi cu hartia si stii sa o rulezi, este usor. Poti cumpara de la un xerox hartie lucioasa, sau carton, deseni fluturasi pe hartie/carton si apoi cu ajutorul unor acuarele de calitate, fa o explozie de culoare! Combina culorile, joaca-te cu ele, si da pe fluturasul tau :), incearca sa folosesti culori tipatoare, tari. (rosu, albastru, roz, galben) si incearca sa eviti : maro, negru, alb.
Sau :cu ajutorul unui marker Negru incearca sa faci o chestie de genul acesta https://www.google.ro/......ps?/search nu trebuie sa iasa perfect.

Eu asta am facut in camera mea si asta iti sugerez si tie sa faci pentru ca arata foarte bine. Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ce vrei de la suflețelu nostru?

| товарищ a răspuns:

Offf... Nu la toate fetele le place,, girly '' dar poti sa faci din hartie colorata chestii roz, dar daca ai indemanare si control asupra mainii poti desena ceva pe pereti. sau decupezi... printezi. ce vrei tu.

| Pikagirl a răspuns:

Daca te pricepi la desen picteaza pereti cum vrei, crengute de copaci, si altele, desigur cu permisiunea mamei sau a tatalui.
Daca nu lipeste poze, afise sau desene.
Depinde si ce iti place tie.

| elena124 a răspuns:

Ai nimerit eu ma pricep la astea si am varsta ta adica acele gusturi uite cum poti sa faci iei o foaie de hartie a4 o faci toata dungi cu doua culori preferate sau culorile curcubeului dupa aceia le decupezi si le lipesti oriunde

| Sarai a răspuns (pentru elena124):

Si ce iesi din chestia asta? happy