| Anonimanonimus677 a întrebat:

Vreau sa-mi redecorez camera. Ce culoare sa-mi vopsesc peretii?

Răspuns Câştigător
| Anonima09 a răspuns:

Daca ai mobila alba sau neagra poti sai vopsesti turcoaz

| TheLittleReaper a răspuns (pentru Anonima09):

Se scrie pentru cultura ta generala turquoise

9 răspunsuri:
| Pirkko a răspuns:

Ca sa poti primi rapunsuri utile, ar trebui sa dai mai multe amanunte: ce
mobila ai, ce culoare, ce ai pe jos, ai perdele, n-ai etc. Culoarea unei camere face parte dintr-un ansamblu. Nu se alege la intamplare. Se tine cont si de spatiul pe care il ai si de orientarea camerei. Da mai multe amanunte!

| ionutzul31 a răspuns:

Un alb din ala care te imbolnaveste...asa cum e in spitalhee hee

| ICanSeeAll a răspuns:

Depinde ce culoare e mobila. Poti face o combinatie de culori sau sa iti lipesti niste chestii pe pereti(sunt de cumparat) si chair arata bine

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Vopseste tot negru. Daca nu iti place cum suna, incearca culoarea ta preferata.

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Movvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv love struck

| TomJerry a răspuns:

Depinde de culoarea care iti place. Tonurile de verde, albastru sunt culori relaxante.Rozul de asemenea.Alegerea se tine mai mult de preferintele personale ale fiecaruia, decat de influenţa pe care o are culoarea.

| Pinky0green a răspuns:

Mov,roz,albastru,verde se potriveste la orice tip de mobila

| Bomboni4Ka a răspuns:

Poti folosi alb negru...la mine asa e.si e foarte frumos.
dar depinde de ce culori preferi tu.
poti atasa pe pereti unele poze cu tine