| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa ma apuc sa citesc dostoievski big grin pana acum mi-am cumparat Jucatorul si Umiliti si obiditi 9 dar nu le-am citit inca ) as vrea niste pareri despre Crima si pedeapsa si Adolescentul si poate si o descriere.

Răspuns Câştigător
| YoYoLicious a răspuns:

Am citit crima si pedeapsa. Este fascinanta, nu ti-o povestesc, pentru ca nu va mai fi interesanta, dar merita citita. E una dintre cartile care mie mi-au ramas adanc intiparite in minte.

4 răspunsuri:
| YoYoLicious a răspuns:

happy sa o citesti:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti singura care ai raspuns deci trebuie sa-ti dau fundita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff n-am cum laughing acum am vazut laughing

| KlaraWeiss a răspuns:

Pe langa "Crima si pedeapsa " iti recomand si " Fratii Karamazov" laughing