| LauncherS a întrebat:

Am chef sa dau funda!Ziceti-mi niste chestii amuzante de pe la scoala sau de pe undeva!

Răspuns Câştigător
| CrazyOfKill a răspuns:

Asta s-a intamplat deci eu cu un coleg ne jucam alergatea venise o fata si imi zzise daca vreau sa fiu cu ea mam panicat nu am bagat-o in seama ma dusesem la baie sa nu m ai ma vad am rupt clanta si usa era incuiata dupa aia am sarit pe geamu de la baie si am intrat in un canal si mi-a pus abesnta laughing

7 răspunsuri:
| Sclipiciii a răspuns:

Pai acum de 1 martie i-am dus la profa de mate o scrisoare intr-un tub iar saraca a zis ''Sper ca nu-i o bomba'' iar colegii mei au inceput sa se uite spre geam sa se roage sa fie o bomba! Dar din pacate pentru noi...

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Profa de bio l-o intrebat pe unu ce-s celulele sexuale(dupa vancanta de iarna) si asta o zis ca nu stie ca nu o mai facut sex de 3 saptamanirolling on the floor

Penaaaaallaughing

| mihaela2808 a răspuns:

Pai eram la teza.Cu 10 minute inainte adica in pauza se rupsese putin piciorul de la scaun, dar mai statea in picioare.Eu eram linistita dadeam teza cand deodata o vad pe profa pe jos.A lesinat toata clasa de ras.E amuzant?

| XηαтѕυмєX a răspuns (pentru mihaela2808):

Foarte laughing Adica. eu ţi`aş da fundă!

| LauncherS explică (pentru mihaela2808):

Daaaa,foarte!