| UrsulinăPolară a întrebat:

Iar am chef de ras. Iar caut ceva amuzant. Iar dau funda celor mai amuzante chestii.

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Deci fii atenta ce am visat azinoapte: Am visat ca fugeam de un pinguin. Dar nici macar nu eram la Polul Nord, eram pe plaja la mare. Pinguinul venea dupa mine sa-mi dea o sticla de cola pe gratis si eu fugeam ca nebuna.

10 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Îmi place să mă dau cu rolele pentru că tot timpul am oprirea în spital, cu toţi dinţii lipsă şi gâtu` feliat.

| Gumã a răspuns:

Http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/stiti-daca-selena-gome z-este-insarcinata-cu-justin-bieber-sau-a-avut-o-cadere-d e-calciu-eu-stiu-raspunsul-si-vreau-sa-vad/

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Si ce chiwawa cu smantana si zacusca pe cap din borcanu lu Nelu vrei sa-ti fac? :-o nu am nimic amuzant...ca venii vorba de amuzant smugsmug : cum imi sta freza? b-)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am vazut un caine sanwich cu zacusa care manca o femeie zburatoare cu trei capete si 7 picioare happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

De ce nu da-i odata funda aia?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Am sa iti povestesc ceva ce mi s-a intamplat mai demult.eram la aqua magic sau nu mai stiu unde si ma dadeam pe toboganul cu apa.Deci la costumul de baie, la chilotsei aveam prins cu ata.stii tu la ce ma refer.si practic cand ma dadeam pe tobogan mi s-a desprins ata aia si am ramas in "pruna"goalarolling on the flooreram rosie la fata de rusinerolling on the floordupa cand am coborat de pe tobogan asteptam sa imi cada si chilotziilaughing)doamne! P.S. funda?

| Gasy a răspuns:

Mda un rechin transexual cu 2 penisuri face dragoste zilnic cu un porc spinos. Funda?

| anca_2642 a răspuns:

Iar ai chef sa razi? Razi! Iar cauti ceva amuzant? Cauta linistita! Iar dai funda celor mai amuzante chestii? Ia vezi poti sa imi dai mie? Daca erai baiat( sau poate chiar esti) si imi vei da funda, inseamna ca nu poti, deci esti IMPOTENT. ( si asta a fost asa, sa ne mai amuzam un piclaughing)

| jeleuriursuleti a răspuns:

Bancuri, youtube laughing

| ady_3580 a răspuns:

Bula vine de la scoala.I spune lu tasu:Tata am luat 2 la romana. Cuma asa mai bula? Tu care aveai numai 10? Pai m`a pus sa despart in silabe cuvantul :mama si i-am zis :Ce p*** mea sunt la gradinita? A doua zi vine din nou Bula acasa:Tata am luat 2 la mate Cum asa mai Bula?
Tu care luai numai 10 la matematica
Pai m`a intrebat cat fac 2x3 si i-am zis 6 si apoi m`a intrebat 3x2 si i-am zis
Ce p*** mea nu e acelasi lucru?
Vine Bula de la scoala :
Tata m`au dat afara din scoala!
Cum asa bula tu un elev civilizat bine educat cum?
Pai m`a dus directaorea in birou si era acolo si profa de roamna si de mate si de geografie
Tatal:CE p*** cauta profa de geografie
Bula:Asta am zis si eu!