| Anastasia39 a întrebat:

Am gasit odata pe net un banc care suna cam astfel„era un baiat destept care vroia sa treaca de la scoala la liceu, profa ea spus ca trebuie sa treaca un examen dat de director, la trecut apoi profa ea mai pus niste intrebari iar directorul a spus ca il trece direct la universitate ca nici el nu era sa se descurce cu examenul dat de profa..."stie cineva unde pot gasi acest banc?

Răspuns Câştigător
| sorina_1401 a răspuns:

Sincer nici n-am auzit despre el citesc foarte multe bancuri si stiu foarte multe dar asta nu il stiu bafta in continuarelaughing))))