| valentinamarinamary a întrebat:

Buna deci trebuie sa-mi raspundeti urgent ..eu am terminat clasa a 8 a in Italia am facut examenul si am trecut si acum pentru liceu vreau sa ma intorc in Romania trebuie sa dau u examen ceva sau pot sa ma inscriu direct?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-ti faci inscrierea prin Dragoste si sex?

| valentinamarinamary explică (pentru anonim_4396):

E cea mai vizualizata ...de fani de sex iritati ca tine de exemplu! Acum termina te rog.e o intrebare ..raspunzi bine, nu, iar bine!

| nury a răspuns:

Hei,eu la fel am fost in situatia ta.Cand m-am intors nu am dat nici un test, m-am inscris direct la liceu in clasa a 10-a si m-au primit tongue

| valentinamarinamary explică (pentru nury):

Eu trebuie sa trec in clasa a 9 a

| miky95 a răspuns:

Ai cam gresit categoria.

| derbedei a răspuns:

Te poti inscrie direct la liceele teoretice, dar daca vrei sa te duci la un liceu de specialitate(Liceul silvic, Branesti) trebuie sa dai niste teste.