| Smota_Anca_1999 a întrebat:

Am instalat Skype si odata cu el s-a instalat fara sa vreau si msn.com, adica imi apare in loc de Google, si nu stiu cum sa-l dezinstalez, am incercat sa il scot de la home (Alt + M ) si nu a mers.

Răspuns Câştigător
| ihacoswhy a răspuns:

Depinde ce browser ai, daca ai Google Chrome sau Citrio ii dai acolo sus chiar sub X pe alea trei linii si cauti Instrumente sau Tools si apoi ii dai la extensii si dezactivezi sau stergi extensiile pe care nu le vrei sau poti.
Daca nu merge asa uita-te aici http://www.google.com/intl/ro/homepage/hp-chrome.html#instructions iti va explica mai bine + ca are si imagini.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Smota_Anca_1999 explică (pentru ihacoswhy):

La Tools nu am nici o "extensie ", iar acel link nu se aseamana cu ceea ce am eu. Te rog raspunde-mi, oricum multumesc!

| Smota_Anca_1999 explică (pentru ihacoswhy):

La Tools nu am "extensi", iar acel link nu se aseamana cu ce a eu multumesc oricum

| Smota_Anca_1999 explică (pentru ihacoswhy):

Nu stiu cum dar am reusit iti multumesc! :*

| ihacoswhy a răspuns (pentru Smota_Anca_1999):

Dacă ai folosit link-ul, nu trebuie să îmi mulțumești, dacă ai folosit informațiile mele nefolositoare care seamănă cu cele din link doar că nu înțelegi mai nimic, cu plăcere.:*

5 răspunsuri:
| Benyaminyo a răspuns:

Salut! Poti inta in setarile bowrose-lui si sa alegi pagina de pornire(START)