| DrugFree a întrebat:

Am nevoie de un desenator foarte priceput si sa fie si edtor bun. Il platesc cu o fundita si 16 voturi. Plz, fac o carte si vreau sa postez si cateva poze si o pun pe TPU. Eu nu ma pricep sa desenez pe net, ca asa sunt maestru pe o foaie. Mai negociem cate fndite si cate voturi dau. Se ofera cineva? Repede!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree explică:

Piscotule, ba nu, eu caut un desenator bun. Eu vin cu ideea. Oricum, tu nu esti bun la comicuri, pentru ca nu ai curaj sa ma ajuti ca desenatul si cu editatul

| DeUtZaTa a răspuns:

Eu stiu! Pot sa fac si o masina.

Răspuns utilizator avertizat
| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Eu ma ofer! ai id meu astro_any

| strawberryblonde a răspuns:

Despre ce este cartea?

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Piscot : +1(1)

| bomboana99 a răspuns:

Eu ma oferrr! Am piktat intruna de cand eram mikaaaaaa.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Ma ofer eu happy as ajuta pe ori cine happy