| DrugFree a întrebat:

Am nevoie de un desenator foarte priceput si sa fie si edtor bun. Il platesc cu o fundita si 16 voturi. Plz, fac o carte si vreau sa postez si cateva poze si o pun pe TPU. Eu nu ma pricep sa desenez pe net, ca asa sunt maestru pe o foaie. Mai negociem cate fndite si cate voturi dau. Se ofera cineva? Repede!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree explică:

Piscotule, ba nu, eu caut un desenator bun. Eu vin cu ideea. Oricum, tu nu esti bun la comicuri, pentru ca nu ai curaj sa ma ajuti ca desenatul si cu editatul

Răspuns utilizator avertizat
| Minks a răspuns:

Piscot : +1(1)

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Eu ma ofer! ai id meu astro_any

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Ma ofer eu happy as ajuta pe ori cine happy

| strawberryblonde a răspuns:

Despre ce este cartea?

| bomboana99 a răspuns:

Eu ma oferrr! Am piktat intruna de cand eram mikaaaaaa.

| DeUtZaTa a răspuns:

Eu stiu! Pot sa fac si o masina.