| Ramo137 a întrebat:

vreau sa deschid o pagina despre arta de a desena, problemele ce le intampina un desenator. am vazut o pagina asemanatoare in engleza si era super faina.
Si da stiu ca nu desenez perfect si nu mi-as da mai mult de nota 6. dar hei, toata lumea are un pic de talent acolo si eu cred ca o sa va regasiti in multe happy
Ma ajuta cineva sa gasesc un nume bun? gen sa atraga oamenii happy.( orice, dar as prefera in romana ca doar suntem romani ) O sa revin mai tarziu sa aleg unul, dau funda si voturi.

2 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Pagina de Facebook sau la ce fel de pagina te referi?

Daca da, nu conteaza prea mult numele fiindca oricum il poti schimba oricand.

Poti incepe cu "Bloc de desen" sau ceva de genul.

Gandeste-te la ceva catchy, funny etc.