| DinuDecebalMafiotulDCartier a întrebat:

Ajutor! Tocmai am comis o crima si nu stiu ce sa fac. Sunt un criminal.

Am omorat o musca.
Vreau sa scap de acest mare pacat!
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Asculta cu atentie! Iei autobuzul la 7 dimineata fugi in Bucuresti in gara de nord, acolo se afla o cutie alba cu un bilet de tren catre Paris (codul cutiei este 4 8 14 18 21 42). Cand ajungi la destinatie chemi un taxi care te va duce la noua ta locuinta unde nu te va cauta nimeni pentru cativa ani.
FUNDA? Pentru creativitate.

7 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Nu scapi asa usor! Daca era de etnie rroma trebuie sa nu uiti ca sunt numeroase, are multe rude... Fugi cat mai departe, daca te vor găsi iti vor lua si pielea după tine si vor veni înarmate! Ia-ti un Raid ca protector si lor este la drum. Sa nu faci opriri ca te vor ajunge din urma si nu vei scapa cu viata. Ne rugam pentru tine laughing

| FrateleAndrei a răspuns:

Vai! Vezi să nu te dea muscoiul în judecată.

Răspuns utilizator avertizat
| CătălinB02 a răspuns:

Pai acesta este un pacat foarte mare mai copile! O solutie ar fi sa fugi din tara si sa te instalezi in America sau ce stiu eu undeva departe de Romania, dar in cel mai rau caz, ca sa nu te bage astia la parnaie pe viata, ar trebui sa te sinucizi. Sper ca ti-am fost de foloswinking laughing. Funda? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CătălinB02 a răspuns (pentru DinuDecebalMafiotulDCartier):

Oo. daca era rroma atunci nu-i niciun pacat big grin Poti sta linistit ca vin eu de martor si te scotwinking.

| CastraveteMuratCuHerpes a răspuns:

Eu zic ca pana la urma cu autoritatile o sa te descurci, dar in general in situatii de acest gen cea mai mare prioritate este impacarea cu Dumnezeu si al lui Hristos -> biserica, barba, cruci si rugaciuni... bafta sad