| Haita_Ionutz_1993 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi mai mulți șerpi mari și unul dintre ei mă mușcă? Și pe urmă la omorât cineva dar nu știu cine.

5 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Muscatura de sarpe in vise semnifica temeri si ingrijorari ascunse care va ameninta. Visul ar putea sa va avertizeze despre ceva din viata dumneavoastra de care nu sunteti constient sau care nu a iesit inca la suprafata.

sarpele in vis e asociat cu dusmani si ala care l-a omorat te-a pazit.

p.s: sarpe in vise pe google nu e greuwinking

| Daniel9988 a răspuns:

Visele nu a nicio semnificatie.Ele sunt doar reproducerea unor amintiri, stari, temeri amestecate in ceierul nostru pe timpul noptii.Eu odata am visat ca manca coliva, iar pe site-uri scria ca imi va muri cineva din familie.Nimeni nu a murit, frate.Niciunul. happy

| Nimeni10 a răspuns:

Cine mai crede in vise?

| Cyrano a răspuns:

Iti dau tarcoale niste demoni care cauta sa te influenteze pentru a face rau!

| Calin23RoXanaaaaaaaaaaaaaroxy a răspuns:

Prima înseamă ca te-ai jurat pe strâmb