| RorySan a întrebat:

Am terminat anime-ul Bloodivores si nu a avut un final fix..ma lasat mai mult cu ochiii in soare asta ar da de inteles ca ar mai fi un sezon 2.
Stie cineva?

2 răspunsuri:
| 123456789010 a răspuns:

Nu se va lansa sezonul 2. Daca vrei sa aflii mai multe detalii despre actiunile din anime si vrei sa continui cu a doua parte, te invit sa intri pe kissmanga sau pe mangago sau pe orice alt site de manga online si citeste manga Bloodivores. La inceput si mie mi se parea plictisitor si stupid sa citesc o manga, insa sunt de fapt chiar foarte interesante si nu te lasa sa te plictisesti

| RorySan explică (pentru 123456789010):

Mersi..Imi place foarte mult sa citesc..Mai ales manga
Candva as vrea sa fac si eu ..macar sa incerc..Am acest vis..impreuna cu cineva..Si vreau sa devina realitate.