| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca anime-ul Koi to Uso va avea si un sezon 2?
Dupa ce s-a terminat m-a cam lasat asa cu ochii in soare, parca ar mai fi urmat ceva, si din cate stiu, manga inca se continua.
Stiti cumva daca va primi un sezon 2, sau va ramane doar un singur sezon?
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Cloudless a răspuns:

Sansele de un al doilea sezon sunt nule. Manga este intr-adevar ongoing si apare o data pe saptamana un nou chapter. Buba e ca un chapter are maxim 8 pagini de continut iar uneori mai putine, chiar jumatate. Recomand sa te concentrezi pe altul, Ballroom e Youkoso, o poveste mult mai bine scrisa care nu se invarte in jurul unui lucru reciclat de sute de ori.