| TeoSa a întrebat:

Am vazut de curand pe YouTube un videoclip cu Tom si Jerry in care ei stau pe o sina de tren, deci presupun ca se sinucid. Acel "episod" e original? Adica e facut de producatorii oficiali si a fost difuzat la TV? Multumesc

3 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

Exista un zvon cum ca multe desene de genu au un fel de episoade ascunse dar care nu sunt difuzate niciodata la tv si in care sunt aratate sinuciderile personajelor, nimeni nu stie daca sunt 100% originale dar majoritatea au o grafica la fel de buna ca si celelalte, cauta sinuciderea lui Mickey Mouse daca vrei, e foarte scarry daca te uiti seara...

| Lulu02 a răspuns:

Eu, cand eram mica, am vazut cam toate episoadele cu Tom si Jarry, si nu am vazut acel episod. Posibil sa nu fie original. Eu asa cred.

| TeoSa explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar i-am intrebat pe parintii mei si au zis ca ei cand erau mici au vazut episodul ala. Dar nu a fost difuzat pe prea multe ori pentru ca...ma rog...scena aia...