| ThatsMethod a întrebat:

Ce se intampla in "Tom si Jerry" in episodul Blue cat blues la sfarsit? De ce stau pe linia de tren?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

In episod, Tom se indragosteste de o pisica care il lasa imediat ce gaseste un alt motan cu mai multi bani.Asa ca, pentru ca Tom s-o castige inapoi, isi cheltuie toate economiile pe bijuterii, si ajunge chiar sa devina sclav ca sa-i poate cumpara o masina pisicii.Cand nimic nu functioneaza,incepe sa bea(e un desen,deci in loc de alcool, bea lapte).
Asa ca, la sfarsit, Tom ajunge pe sine, asteptand sa il calce trenul, cand Jerry il vede si se gandeste la cat de norocos e sa aiba o iubita care il adora.Imediat,Jerry o vede inseland-ul si, trist, i se alatura lui Tom.
Apoi, cand apare ecranul albastru de sfarsit, se aude un fluierat indicand ca trenul se apropia si avea sa-i omoare. Sfarsit.

3 răspunsuri:
| ThatsMethod explică:

Am zis. De ce stau pe linia de tren. Ce s-a intamplat?

| ThatsMethod explică:

Ce nasol sad

| Nick2012 a răspuns:

Tom and Jerry : Blue Cat Blues (HQ) - YouTube scrie aşa pe google sau scrie tom şi jerry ep. blue cats blues happy
Baftă! big grin
Fundă puppy dog eyes happy big grin