| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut Naruto amundou, Bleach, Death NOte, Tokyo ghoul si Fairy Tail. Ce imi mai ziceti sa vad? De preferat tot actiune.
Nu One Piece sau Atack on Titan ca nu imi plac. Mersi anticipat.

PS. nu imi dati liste sa aleg, dati-mi ceva ce ati vazut voi pe langa astea, si v-au placut.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trigun
Cawboy Bepop
Humanoid Kikaider
Hachaima Sadamitsu
Yu Yu Hackhusho
Blue Gender
Blood+
Vampire knight
Slayers
Spiral
Ghost stories

...sunt unele dintre animeurile ale caror tematica mi-au placut(poti vedea descrierea ''subiectul'' pe wikipedia in romana pe google)

Răspuns utilizator avertizat
| Kirito21 a răspuns:

Dragon Ball, Inuyasha, Fullmetal Alchemist, Beelzebub, Katekyo hitman Reborn, Code Geass, Hakuouki shinsengumi kitan, Durarara, 07 Ghost, Tsubasa chronicles, Pandora Hearts, Soul Eater, Rurouni kenshin, Chrono Crusade etc. PS sincer nici pe mine nu m.a atras One Piece initial, dar crede.ma merita vizionat.

| genifar45 a răspuns:

Încearcă Corpse party, elfen lied și another happy P.S aceasta sunt horor dar mie mi-au plăcut.