| RockaruL a întrebat:

Apocalipsa: http://i.imgur.com/G3GbQ.jpg

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Epic straight face

| NoChanceForUs a răspuns:

Mai bine m-ar înțepa țânțarii decât să mai faci un alt comic.
Am alergie la mușcături.straight face

| lalalalallll a răspuns:

Hmm...Mie mi-a placut.

| PinguinuL a răspuns:

Prost desenat, neamuzant.
comicul tau e varza, man.

| キョロちゃん a răspuns:

Stii nu te supara dar chiar crezi in prostia cu sfarsitul lumii? sunt sigura c-o sa fie cum a fost si cu gaura neagra. dupa parerea mea comicul nu a fost amuzant a fost prea pesimist.sunt convinsa ca urmatorul comic va fi super-mega-ultra amuzanthappy

| RockaruL explică:

@Alexutza99,eu nu cred in prostia asta. daca analizezi mai bine comicul vei observa ca eu facem misto de ce zic astia la tv...au zis de multe ori ca va venis si nu a venit...doar faceam baza de ei!

| RockaruL explică:

A fost primul meu comic...imi pare rau daca nu v-a placut, sunt incepator. sper ca urmatorul sa va placa mai mult...

| Damii a răspuns:

Nu ai treaba...