| LastChance a întrebat:

Http://i.imgur.com/jh9LU.jpg
Adevarat sau nu? Ce va urma oare? Apocalipsa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Din senin...I`m affraid for my life

| Bya132 a răspuns:

@aηηa, simt acelaș lucru;

| NOBODY a răspuns:

Mi se pare doar mie sau ne-ai dat o poză cu animale?

| Puţifer a răspuns:

@DeeaAreOFamiliePeTPUchat
draga mea...e ''sarcasm'', nu ''sarcast''
ăă da...cum spuneam. ''e grele limba româneşte''.happy

| PastilăBă a răspuns:

Neeeah.în 2012 va fi vedeta bunicămea îmbrăcata în chiloţi de tablă şi cantand o baladă
Să vezi atunci fenomen

| JustMeBăi a răspuns:

@Neah - Chiar exista.straight face

| MikiPiki a răspuns:

Mi-as dori eu apocalipsa ca sa scapam de ei

| αηηα a răspuns:

Serios, dupa ce am vazut astea incep sa cred in 2012...

| Mişaaa a răspuns:

*țipă*

| EvangelineDS a răspuns:

Omfg! chiar va veni sfarsitul lumii!

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

DE CE AM DAT CLICK?
de cee Doamne, de cee?crying
de ce am dat click, de ce de ce de ce?
weeee mamiii, de ce am dat click oare? de ceeee?cryingcrying

Off...sad! Apocalipsa e singura explicatie. Rebeca Black:-&! Mai ra ca JB3 si JB! Dar as vrea sa vina apocalipsa numai si numai pentru cei de acolo!
*sarcast mod ON* dar in afara de Giastin Bibar e cel mai tare de pe pamant, ohh dragu meo Gaystin Gaybar!

*sarcast mod OFF*
pfff

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Numai Dumnezeu stie asta.Si in orce caz daca Justin Bieber e vedeta anului 2010 nu ma mir ca in 2011 Rebeca Black(afoana afoanelor) a ajuns vedeta.In 2009 imi place happydar in 2012 stiti ce-o sa fie? Bula in rochie de mireasa cu Strula in rochie de fetita de onoare cantand la fluier.Va zic euwinking

| AliceInMordor a răspuns:

Se poate mai rau?

| Dean1996 a răspuns:

Lu' Justin mai mult de 9 ani nu-i dau în poza ta,și are o față de parcă și-a luat un genunchi la cuc.
Rebecca Black m-a convins că,acolo,undeva în lume există afonii(știam asta dar ea mi-a demostrat).Ea se consideră talentată,deci vă rog, își dă niște aere de divă, dar ea este o ratată și jumătatelaughing

| Neah a răspuns:

Rebecca Black le-a intrecut pe toate. Intrebarea mea (cred ca e singura la care nu vreau raspuns): Exista ceva mai rau decat Rebecca Black? straight face

| Neah a răspuns:

@Franzelă M-ai facut curioasa, cine? straight face

| Saya_1767 a răspuns:

Cine e ma aia? Seamana cu femeia de servici rolling on the floor
Pu, da urata erolling on the floorAm ajuns la concluzia ca il iubesc pe GUTA!rolling on the floor
Dar si ce "frumos" canta:-&rolling on the floor...

| Paulla a răspuns:

Ah la naiba...
Acum mă ustura ochi.

| Claudelu_6992 a răspuns:

La 2012 apare Guta...

| RoxyLaLa a răspuns:

Nu se stie.thinking Nu te mai gandi la apocalipsa? U chiar vrei asta? sau cum?