| AndreiCP a întrebat:

Oare vine apocalipsa? Tare mi-e frica :(.

http://i.imgur.com/t7MdK.jpg

Acum sa felicit TPU-ul pentru frumoasa suma de userii, la mai multi/multe!

7 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Nici nu te-ai spalat pe ochi, n-ai terminat cafeaua/laba de control si ai intrat in forta cu intrebarea asta sa arati ce ai visat aseara.E luni dimineata, ia-o mai usor! Sau nici n-ai dormit de grija?

| Ţepeşu a răspuns:

De ce întrebi? Nu mai poţi ejacula?

| MâţulMov a răspuns:

Aha, ma duc sa mananc.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Emigrează cu pc-ul în spate într-o grotă.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Aha.
*se duce sa se cace*

| ChioruL14 a răspuns:

In orice caz, la tine o sa vina mai repede apocalipsa decat la noi, din cate vad ai windows genuine, adica o sa expire curand.

| MuffPuff a răspuns:

Vine. Cum a venit si in 2000 si pe 11-11-2011 big grin