| AnOnIm20202020 a întrebat:

As vrea niste povesti de groaza, cine imi da mai multe funda!

2 răspunsuri:
| Ioonutt a răspuns:

Incearcaa povestea de la nightmare on elm street: freedy krueger, un psihopat care lucreaza la gradinita de pe elm street abuzeaza copii de 1 an, afland totul parintii decid sa-l confrunte.El a fugit, dar ei l-au urmarit, l-au prins intr-un depozit si au au incendiat depozitul cu tot cu el.10 ani mai tarziu fantoma lui s-a intors pentru a-i pedepsi pe parinti ucigandule copii. Le aparea in vise si facea in asa fel ca ce li se intample in vise sa li se intample si in realitate.Cei mai multi copii au murit, dar 2 dintre ei au decis sa ii puna capat.L-au adus pe KRUEGER in realitate si l-au facut sa plateasca pentru tot ce a facut, l-au inchis in propriul lui cosmar, un loc unde teama nu exista si puterile lui sunt nefolositoare si l-au facut sa repete la nesfarsit moartea lui. SPER CA TI-A PLACUT:d